A JE NAKRYTO - GIRAH X RAGNAR :)

22.11.2019
A JE NAKRYTO - GIRAH X RAGNAR :)

Jak už jsem psala v předchozím příspěvku - začátkem listopadu začala Girah (Sagirah Lobo de la Luna Llena) hárat.

Majitelka a chovatelka Sascha de Vries přijela v polovině listopadu do České Republiky raději s předstihem na dvoutýdenní dovolenou nejen s Girah, ale i s maminkou a druhou fenkou plemene Saarloosův vlčák - Lunou (Bibianna Jantarowa Wataha).

Podnikly jsme společně s Katkou - majitelkou Ragnara (Bróg Ragnar Elenya Narmo) a Saschou několik společných procházek, kde se Ragnar choval ke Girah jako pravý gentleman. Čekal na ty pravé dny, Girah doprovázel, hrál si s ní, a oždiboval ji uši :)

- - -

 

Každým dnem se zvyšoval jeho zájem, až vzájemné jiskření narostlo do ohnivé vášně a během dnů "D" došlo k nakrytí. Ragnar se nám zamiloval až po uši a stále vyhlížel i doma v okně svou milovanou, plakal a vyl, kdy ho znova navštíví :)

Poslední den jsme podnikly ještě společnou procházku s Girah, její mámou Lunou, Ragnarem a jeho mámou Shaeny a také s Cassie a naším malým maskotem Meggy :)

- - - - - -

 

Společně strávený čas byl moc příjemný, měly jsme za těch 14 dní dostatek času poznat nejen Girah ale i Saschu :) Sasha je skvělý člověk a Girah jsem si naprosto zamilovala. Je to velmi milá a jemná fenka.

- - -

 

Nyní si počkáme 4 až 5 týdnů na ultrazvuk, zda bylo krytí úspěšné. Pokud bude Girah březí, chovatelská stanice Lobo de la Luna Llena očekává štěňátka na konci ledna.

- - -

 

Více informací zde: https://www.luna-llena.nl/informatie-ragnar-en-girah-combinatie/?fbclid=IwAR2utNn94bzE2k20oCWM7eCEB6dqsFvcWjbGLcuqVzR21JpFO9HjEv9OIXM