RENTGENY - BRÓG RAGNAR ELENYA NARMO

27.1.2017
RENTGENY - BRÓG RAGNAR ELENYA NARMO
Další z našich saarloosků z vrhu "B" - Bróg Ragnar Elenya Narmo se vydal se svou majitelkou na veterinu,
aby provedli prozatím neoficiální rentgeny (poz. na ty oficiální si chtějí počkat až kolem třetího roku věku).

Chtěli mít jistotu, jak napsala Katka "že může Ragnárek "sportovat" a dál dělat svoje oblíbené blbinky :)"

- - -

Propůjčím si opět slova z webových stránek majitelky Ragnárka - http://the-wolfdog.wixsite.com/wolfdog:

"13.1.2017 jsme provedli neoficiální RTG DKK a zkontrolovali jsme i patelly. A jelikož mi pořád ležely v hlavě i přední nožky a Ragnar stejně potřeboval zkotrolovat očička po zánětu, o 2 týdny později jsme byli u veterináře znovu a rovnou tedy udělali i neoficiální RTG loktů a ramen. Všechny klouby má Ragnar čisté :) Jedna patella sice není úplně ukázková, ale pořád hezká nulka. Z ramen byl dokonce pan doktor velmi nadšený, jak jsou ukázkové :)"

 

tzn. neoficiální vyšetření a RTG nožiček dopadly na výbornou :) Malá rekapitulace:

 

BRÓG RAGNAR ELENYA NARMO

DKK A/A

DLK 0/0

OCD nepostižen/nepostižen

Luxace pately 0/0

 

I Ragnárek měl očividně z výsledků radost :)

- - -

 

Katka byla samozřejmě nadšená stejně tak jako já a napsala na svůj FB profil:

"To znamená, že můžeme s čistým svědomím pokračovat ve všech blbinkách i sportovních činnostech a plánech, které si vymyslíme  (aneb hurá na dogtrekky! )

Moje vsuvka: A hned první dva společné dogtrekky nás čekají v březnu, tak nám držte pěsti! :) První (na rozehřátí) bude do 25 km a ten další kolem 50-ti km. Na ten druhý se k nám mají připojit i další dva majitelé našich saarloosků, takže o to víc jsem nadšená :) Setkáme se opět
s naší Beruškou (Beraher Lindë Elenya Narmo) a Lokískem (Arno Samael Elenya Narmo). Už se nemůžeme dočkat!! :)

 

Chtěla bych ještě dodat, že mám vždy radost, když dostanu zprávu o úžasných zdravotních výsledcích našich "štěňátek", ale stejně mě nejvíc těší, když vidím, že jsou to príma parťáci svých majitelů :)

- - -

 

Je skvělé číst si např. takovéto zprávičky o našich "vlkouších":

Kačka o Ragnárkovi napsala:

"A k tomu všemu je to samozřejmě ten nejúžasnější, nejšikovnější, nejkrásnější a nejdokonalejší pakovlk na světě  Je moje lepší polovička, která dělá i tu horší polovičku (mě) o něco lepší "

Vždy mi taková slova prosvětlí den a zahřejí u srdce. Pro každého z nás je právě ten náš "pakovlk" ten neúžasnější na světě,
a tak to má být :) Jsme všichni tak nějak podobně postiženi a to nás spojuje :) Ráda bych tímto i takto veřejně poděkovala majitelům našich odchovů, že rozšířili naši "vlčí" rodinu, opatrují ty naše saarloosky a věnují jim svoji lásku a péči! Díky moc! ;-)

 

A když mi ještě chodí takovéto krásné fotky těch našich vlkošedých "dětí"....no co víc si jako nadšenec, milovník tohoto plemene
a "chovatel" přát...:)

- - - - - -