FOCENÍ ARTEMISKY - CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ HVĚZD 2018

20.11.2016
FOCENÍ ARTEMISKY - CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ HVĚZD 2018

Saarlooska z našeho odchovu Artemis Elenya Narmo si zahrála na modelku po boku Markéty Procházkové, kterou určitě znáte z pořadu, který nedávno vysílala televize NOVA:

"Tvoje tvář má známý hlas"

Jednalo se o focení pro charitativní kalendář hvězd 2018. Výtěžek by měl jít na psí útulky :)

Markétka cvičí Artemisku :)

- - -

 

Za objektivem fotoaparátu stanul Kvarda Photography - portraits, který o focení napsal:  "Kdo z nás má známý hlas a známou tvář? Markéta Procházková dnes ukázala, že si rozumí i s vlky. Děkuji za super focení pro charitativní kalendář. Krásný nedělní podvečer s Markétou, Artemis, Evou a Bárou. "

A ještě pár foteček z backstage ;-)

- - - - - -

 

A na závěr jedna společná s fotografem, Markétou, Artemiskou a její majitelkou Evčou.

- - -

 

Je to opravdu skvělý počin, kterému moc fandím a těším se na výsledné fotografie! ;-)

Je super, že součástí tohoho projektu mohla být i naše Artemiska :) Loni Evča s Fabiánem darovali do obchůdku "Druhá šance", která pomáhá zvířatům v nouzi na prodej 10 kalendářů s nádhernými fotografiemi Artemisky. A i když letos kalendáře nestihli, tak tímto zase trošku jiným způsobem opět přispěli na dobrou věc.

 


 

A aby těch dobrých skutků bylo ještě více, tak Artemiska vyhrála v soutěži s Carnilove pytel granulí - viz. slova Artemisky : "Panička mi pořád říká, že bych si na sebe měla začít vydělávat. Tak fotím jak o život a konečně se to vyplatilo - vyhrála jsem pytel granulí. A panička mi řekla, že za ušetřené peníze nakoupíme další pytle pro útulek."

- - - - - -


K tomu zbývá jen dodat: "Kéž by přibývalo více a více takových úžasných lidiček...., kteří by alespoň jednou za rok věnovali ať už jakoukoliv materiální nebo finanční pomoc pro zvířata v nouzi." Možností jak pomoci je velké množství....I my se snažíme v průběhu roku účastnit sbírek, aukcí a nebo bazárků, jejichž výtěžek putuje do vytipovaných útulků.