OBCHŮDEK DRUHÁ ŠANCE NA POMOC ZVÍŘATŮM

25.11.2016
OBCHŮDEK DRUHÁ ŠANCE NA POMOC ZVÍŘATŮM

Nevím, zda někdo z vás zná charitativní obchůdek s názvem DRUHÁ ŠANCE, projekt neziskové organizace Pet Heroes z.s., jehož mottem je - POMÁHÁME SPOLEČNĚ.

 

- - -

 

Cílem této neziskové činnosti je poskytování materiálních a finančních prostředků pro útulky, osvěta v oblasti práv zvířat, podpora adopcí zvířat z útulků.

Kde všude již pomohli se můžete dozvědět v tomto ALBÍČKU.

V obchůdku najdete pestrou nabídku krásných výrobků, které můžete koupit pro sebe či své blízké a zároveň tak pomoci zvířatům v nouzi.

 


I v letošním roce jsou v obchůdku na prodej záložky s fotografií naší fenky Saarloosova vlčáka Shaeny ;)

- - -

 

Jsem ráda, že se tímto způsobem můžeme alespoň i takto nepřímo podílet na pomoci zvířatům v nouzi. Výtěžek z prodeje této záložky, stejně tak jako u ostatních věcí poputuje do těch správných rukou.

V obchůdku jsou již jen poslední 3 kusy těchto záložek, takže platí pořekadlo: "Kdo dřív přijde, ten dřív mele" ;-) V obchůdku je najdete pod tímto ODKAZEM.
Na koho se nedostane, tak se v příštím roce opět plánuje dotisk ;-)

- - -

 

V příštím roce také možná přibudou i další výrobky s portrétem mých "vlčic" ;-)

V obchůdku bylo možné zakopit i tuto cedulku na dveře (plot). V současné době je však vyprodána - tu poslední (zbývající z 5ti vyrobených kusů) mám doma na památku samozřejmě já :)

- - -


 

Více o Pet Heroes z.s. a jejich projektech se můžete dočíst zde:

www.petheroes.cz


Jak může kdokoliv pomoci?

- NÁKUPEM V E-SHOPU - nakupte pro sebe či své blízké pěkné dárky, které potěší i pomůžou zároveň.

- DAROVÁNÍM VÝROBKŮ DO E-SHOPU - pokud jste zruční, rádi vyrábíte hezké věci, můžete vaše výtvory do obchůdku darovat

- HLEDAJÍ GRAFIKY - rádi by rozšířili sortiment triček event. dalších výrobků jako jsou placky, nákupní tašky atd., pokud ovládáte grafické programy (vektorovou grafiku), ozvěte se, rádi s vámi navážou spolupráci, pro grafiky nabízí několik výhod. Více info v mailu.

- KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY, OBALOVÝ MATERIÁL - k vyřizování objednávek potřebují velké množství kancelářských potřeb, využijí: papíry formátu A4, bublinkové i klasické obálky, papírové kartony (pouze menší krabice), permanentní černé fixy, izolepy, samolepící etikety na arších, bublinkové fólie, máte-li možnost jim něco z výše uvedených věcí darovat, velmi jim tím pomůžete.

- MATERIÁL NA VÝROBU HAND MADE VÝROBKŮ - obchůdek spolupracuje s řadou dobrovolnic, které bezplatně vyrábí háčkované, šité výrobky nebo třeba šperky - shání proto: sušenou šantu, levanduli, mateřídoušku a jiné bylinky, bavlny, bavlnky, fleecové deky (přetahovadla pro psy), plsť, materiál na výrobu náušnic tzv. pecek.

- ŠÍŘENÍ OBCHŮDKU MEZI KAMARÁDY A VEŘEJNOST - aby mohl obchůdek pomáhat v co největší míře - potřebují především vás - zákazníky (fanoušky), budou rádi, když o nich řeknete svým kamarádům, na požádání můžou poslat letáčky o obchůdku a můžete je pak roznést na veteriny, psí salóny, nástěnky škol, firem...i to je ohromná pomoc!

- DALŠÍ NÁPADY A NÁVRHY - jakékoliv další nabídky na pomoc a rozvoj obchůdku jsou více než vítány, neváhejte se ozvat!!!

KONTAKT: info@ds-obchudek.cz