NAŠE SAARLOOSKA CASSIE - KALENDÁŘ ROK 2017

5.10.2016
NAŠE SAARLOOSKA CASSIE - KALENDÁŘ ROK 2017

I letos se fotka jedné z našich saarloosek objevila ve stolním "psím" kalendáři, který je zaplněn fotografiemi od Zuzky Buráňové, šéfredaktorky časopisu Koně & hříbata :)

Tentokrát své četné místo získala naše starší fenečka Aini (Cassie). A nejen to. Můžete zde najít také fotečku naší fenečky z prvního vrhu, která nese jméno -- Alassëa Elenya Narmo.

Chtěla bych opět Zuzce moc poděkovat, že zařadila mezi návrhy obě tyto fotografie a samozřejmě i redakci, že je vybrala pro tisk! 

Kompletní přehled kalendářů včetně článků z časopisů, ve kterých se doposud objevily naše saarloosky, můžete najít v odkazu: "Naše fenky a odchovy plemene Saarloosův vlčák v médiích".

 

A zde je již titulní strana zmiňovaného kalendáře pro rok 2017:

Stolní kalendář "PES věrný přítel"

 

- - -

 

A zde naskenované stránky s "našimi" saarlooskami:

Aini (Cassie) Alassëa Elenya Narmo
- - - - - -

 

Na fotce je Aláskovi teprve 5,5 týdne (foceno 24.07.2014 - přesně o rok později v ten stejný den se shodou okolností narodil v naší chovatelské stanici vrh "B" :)).

Pro porovnání přikládám ještě fotografii, na které se mi podařilo zachytit Alassënku na nedávné společné procházce. Letos v červnu naše holčička oslavila 2 roky a vyrostla z ní moc pěkná slečna ;-)

- - -