FOCENÍ SAARLOOSEK - VELKÁ KLAJDOVKA

28.9.2016
FOCENÍ SAARLOOSEK - VELKÁ KLAJDOVKA

Fotografka Kristýna Plšková se rozhodla vytvořit fotografický projekt s názvem "OD KAŽDÉHO JEDEN",
který spočívá v tom vyfotit jedince od každého plemene psa.

Jsem moc ráda, že jsme mohli přispět k tomuto projektu za plemeno Saarloosův vlčák a nabídnout k vyfocení naše fenečky Cassie a Shaeny.

 

Kristýna o focení s námi napsala v článku "Podzim se hlásí":

"Další, asi jedno z nejpovedenějších focení, bylo setkání s fenkami Saarloosova vlčáka, do kterých jsem se naprosto zamilovala. Shaeny a Cassie byly naprosto suprové a jsem ráda, že jsem je poznala, stejně tak jako jejich majitelku Lenku Bonczkovou :)."

 

Moc mě těší, že jsme mohli dalšího človíčka seznámit a nadchnout pro plemeno Saarloosův vlčák a že se i holčiny moje líbily a předvedly se jak nejlépe to umí ;-)

 

A teď zbývá ještě napsat povídání o focení z mé strany ;-)

 

Sraz jsme si daly na parkovišti na Velké Klajdovce a vyrazily směr Růženin lom, kde vznikly první úchvatné fotečky. Počasí nám dnes opravdu přálo!

- - -

 

Můj dvojhlavý saarloos :)

- - -

 

Poté jsme vyrazily dále do lesa, kde jsme se pokusily zachytit saarloosky v pohybu. Musím holčiny pochválit, jelikož po celou dobu focení hezky spolupracovaly. Jedna z nich dokázala dokonce i vydržet v odložení (i když pokaždé ne úplně napoprvé :)), mezitím co s druhou saarlooskou se pracovalo.

- - -

 

Po cestě zpět k autu vznikla tato krásná fotografie - vlevo Ondra Shaeny Wakanda Tachunga, vpravo Aini (Cassie).

- - -

 

A nakonec jsme se rozhodly vydat ještě přímo do lomu, kde to mám moc ráda kvůli nádhernému prostředí, a kde ty podzimní barvičky saarlooskám moc sluší.

- - - - - -

 

Holky se stihly i osvěžit a smočit své kožíšky :) Což je nabilo novou energií....

- - -

 

....lítaly sem a tam, naháněly se mezi kameny a trošku vystrašily pána/nudistu, který zrovna odpočíval zalezlý kdesi v křoví :) To byl asi jediný člověk v tomto dni, který nebyl úplně nadšený naším fotografickým plánem. Jinak jsme měli všude obdivovatele a diváky, kteří postávali kolem a šeptali si, že holčiny takto navolno vypadají v té přírodě a barvičkách jako skutečné vlčice :)

- - -

 

Ani společná fotečka naší smečky na závěr nemůže chybět ;-)

- - -

 

Musím říct, že Kristýna je moc příjemná a šikovná slečna. Z fotek jsem úplně nadšená, přesně vystihují moje saarloosky. A děkuji i za nabídku společné fotečky naší smečky, která je naprosto úžasná a která nyní zdobí i titulku FB stránky naší chovatelské stanice
"Saarloosův vlčák ELENYA NARMO".

Bylo to moc fajn dopoledne a moc děkuji za vše!

Zde je odkaz na ZONERAMU, kde najdete všechny fotečky našich "vlčic" od Kristýny. Snad se vám budou líbit stejně tak jako mně ;-)