RENTGENY A VYŠETŘENÍ PRA - ARTO LOKI ELENYA NARMO

7.10.2016
RENTGENY A VYŠETŘENÍ PRA - ARTO LOKI ELENYA NARMO

Letos, zatím jako poslední z našich štěňátek, má saarloosek Arto Loki Elenya Narmo provedeny povinné rentgeny kvůli posouzení stupně DKK (dysplazie kyčelních kloubů) a DLK (dysplazie loketních kloubů) pro následné uchovnění/bonitaci .

Lokísek si taky zaslouží jedničku s hvězdičkou za jeho spolupráci při uspávání a vše jako jeho sestřička Alassënka zvládl bez jakýchkoliv komplikací.

- - -

 

Dne 19.10.2016 jsem osobně v Brně u ortopeda MVDr. Snášila převzala certifikáty, a tak můžu s radostí oznámit, že i ARTO LOKI ELENYA NARMO má skvělé výsledky rentgenů, a to:

DKK:          A/A

DLK:          0/0

neoficiálně pan Snášil posoudil i OCD s výsledkem nepostižen.

 

Lokískova sestřička Alassënka se nám předvedla jako klokánek a pro změnu Lokísek se může opět rád a bez obav kdykoliv rozplácnout jako "žába" :) To jsme tu ještě neměli... Máme my to ale pestré složení "zvířátek" v tom našem prvním vrhu :D

- - -

 


 

A ještě mám jednu skvělou zprávičku. Lokísek byl také dne 13.10.2016 na povinném oftalmologickém vyšetření na PRA (progresivní atrofie sítnice) s výsledkem prostý všech očních vad! :)

I zde neudělal saarlooskům ostudu, nechal si rozkapat očka a následně prohlédnout naprosto v klidu. Je to prostě kluk šikovnej :)

 

Nádherná průzračná Lokískova kukadla :)

- - -

 

Náhled certifikátů:

- - -
- - -
- - -

 

I Lokískovi a jeho majitelce Lucce posíláme velké gatulace ke všem těmto skvělým výsledkům! Lépe to vyjít ani nemohlo :)

Lokíska také ještě čeká klubová výstava v Mladé Boleslavi a následně bonitace, takže budeme Lucce držet pěstičky, aby byli úspěšní ;-)