NÁVŠTĚVA NAŠÍ ANCORY - BRUNTÁL

19.8.2016
NÁVŠTĚVA NAŠÍ ANCORY - BRUNTÁL

V pátek při cestě z Brna do Jeseníků, kde jsem měla o víkendu slavit narozeniny společně se svojí kamarádkou Markétkou jsem to vzala trošku oklikou přes Bruntál :)

Tam jsem navštívila další naši úžasnou "dcerku" - Bereth Meldë Elenya Narmo alias Coru :)

- - - - - -


Již párkrát za poslední dobu jsem měla cestu do Jeseníků, ale vždy se moje závazky a návštěva u Elišky nepodařily nějakým způsobem zkloubit.

Takže o to víc jsem měla radost, že si na mě Eliška s Corou udělaly čas, i když byl tentokrát můj příjezd avizován na poslední chvíli, a vměstnaly mě do svého nabitého programu na páteční večer :)

Samozřejmě jsem opět přemýšlela, jestli mě Cora vůbec pozná....no moje obavy byly zbytečné. Poznala hned s kým má tu čest a nejen, že jsem byla soustavně okusována, ale dostala jsem párkrát i příjemnější a jemnější "hudlánky" :)

 

Naše společná fotečka

- - -

 

Přijela jsem sice nějakou tu chvíli před setměním, ale stihly jsme ještě společnou procházku v přírodě v blízkosti Bruntálu a Eliška mi dokonce poskytla i skvělý naučný výklad o okolí.

- - -


Elišce ještě jednou děkuji za příjemně strávený čas, za moc pěknou procházku a už se těším až se opět setkáme ;-)

Na závěr přidám ještě alespoň dvě úžasné fotečky z mnoha, které mi Eliška pravidelně zasílá, z jejich společných cest a tůr. Holky jsou bezva parťačky a i z fotek je to znát :)

- - - - - -