INTERDOG BOHEMIA - MLADÁ BOLESLAV

13.8.2016
INTERDOG BOHEMIA - MLADÁ BOLESLAV

V sobotu se Beraher Lindë Elenya Narmo alias Bera (pro nás prostě "Beruška" :)) zúčastnila Mezinárodní výstavy psů Interdog Bohemia v Mladé Boleslavi.

Na místo jsme dorazili s kamarádkou Aničkou Hájkovou a jejím Československým vlčákem Altairem a Kačkou Fabiánovou a jejím/naším saarlooskem Ragnárkem (Bróg Ragnar Elenya Narmo).

Návštěvu dostihového závodiště "Krásná louka" jsme si naplánovali tak trochu na poslední chvíli :) Byli jsme zrovna na cestě do Rumburku za jinou Ragnárkovou sestřičkou - Kyruškou a jelikož jsme projížděli přímo přes Mladou Boleslav, tak jsme se museli za Terkou a Beruškou na výstavu zastavit a pozdravit je.

Na výstavu byli přihlášení 3 saarloosci a plemeno Saarloosův vlčák posuzoval pan Miroslav Václavík.

Bera se tu potkala s Aggouškem - Agga Chakotey RosenWolf, kterému Beruška velice padla do oka a Aggoušek se měl co ohánět, aby si ji ochránil před ostatními nápadníky a zájemci o seznámení včetně jejího brášky Ragnárka :)

- - -

 

Tento den byl pro BERAHER LINDË ELENYA NARMO úspěšný a vyběhala si ve třídě mladých krásné ocenění: - VÝBORNÁ 1, CAJC, BOJ (nejlepší mladý) a BOS (nejlepší opačného pohlaví).

Posudek: 13ti měsíční fena ve velice dobré kondici, hlava vyjadřuje pohlaví, správný chrup, pevný hřbet, mohutnost hrudníku na hranici, dobrý pohyb

- - - - - -

 

Mrzí mě, že jsme Berušku nestihli přímo v akci, i když jsme se snažili dojet před posuzováním (bohužel jsme zůstali stát v koloně před Mladou Boleslaví a tak jsme se zdrželi). Každopádně jsem ale moc ráda, že jsem tu naši krásnou holčinu mohla vidět a pomazlit se s ní :)

 

Samozřejmě nesmí chybět společná fotečka sourozenců :)

(Vlevo Ragnárek a vpravo Bera)

- - -

 

A také foto dnešních vítězů - nejlepšího psa a fenky plemene ;-)

- - - - - -

 

Je škoda, že i když Terka čekala na závěrečky s Maruškou - majitelkou Aggouška, tak sami do závěreček o nejlepšího mladého psa
I. skupiny FCI nenastoupily. Prý příště :)

Terce i naší Berušce moc gratulujeme k úspěchu, holky jsou obě moc šikovné a jsem na ně moc pyšná! :) Stejně tak gratuluji i ostatním saarlooskům a jejím majitelům, kteří se této výstavy zúčastnili.


Zde jsou kompletní výsledky výstavy:

PSI:
Agga Chakotey Rosenwolf mezitřída Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
FENKY:
Beraher Lindë Elenya Narmo třída mladých Výborná 1, CAJC, BOJ, BOS
Akaisha Shengul Calimero Bohemica mezitřída Výborná 1

 

Moc jsme si část odpoledne v této příjemné společnosti užili :) Ale čas neúprosně ubíhal, a tak jsme museli vyrazit opět na cestu. Měli jsme před sebou ještě dost kilometrů, které jsme museli zdolat...a to cestu do Rumburku a pak přes Přerov zpět do Brna...

- - - - - -