ŠTĚŇÁTKA NA PRODEJ - CHS Z RODU VLKA

21.1.2018
ŠTĚŇÁTKA NA PRODEJ - CHS Z RODU VLKA

S velkou radostí oznamujeme, že i Alassëa Elenya Narmo a Attila Ryjan se stali rodiči krásných 8mi štěňátek plemene Saarloosův vlčák - vrh "A" :)

Všechna štěňátka jsou vlkošedá a 3 fenky a 1 pejsek hledají své majitele ;-)

Alasea z Rodu vlka Apollon z Rodu vlka
- - - - - -
Arista z Rodu vlka Attina z Rodu vlka
- - - - - -

 

A tady jsou hrdí rodičové :)

Alassëa Elenya Narmo Attila Ryjan
- - -
- - -


17.11.2017 se Aláskovi narodilo 8 úžasných miminek - 5 holčiček (růžová – Aklitnel, fialová – Attina, červená – Altasea , oranžová – Arista , bílá – Antiope) a 3 chlapečci (zelený – Avalon, žlutý – Apollon, modrý – Atrej).

Je to Aláskův první vrh. Porod zvládla bravurně. V bříšku měla celkem 10 miminek, a tak není divu, že začala rodit už 58. den, čímž nás teda zpočátku docela překvapila a zaskočila. Porod probíhal bez komplikací a na svět přicházelo jedno štěňátko za druhým, ale i přesto se bohužel dva předposlední štěníci narodili bez obalu, takže se už v bříšku udusili a tudíž nebylo možné je zachránit :/ Moc mě to mrzelo, ale hlavní je, že je maminka v pořádku a dalších 8 krásných miminek též!

- - -

 

Popis celého porodu včetně fotek a videí štěňátek můžete skouknout na stránkách chovatelské stanice "Z RODU VLKA", která příjímá rezervace na štěníky z tohoto vrhu ;-) Takže pokud máte zájem o návštěvu, jakékoliv informace o rodičích, či o "miminkách" neváhejte je kontaktovat ;-)

- - -